Zárubně

Obložkové zárubně

zaruben-oblozkovaDřevěné obložkové zárubně JAVAB se zaoblenými hranami jsou vhodné do bytů, rodinných domů, administrativních budov nebo hotelů. Svým provedením splňují kritéria vysokého nadstandardu, kdy design kompletu zárubní dotváří spolu s dveřmi celkový vzhled interiéru.

Zárubně vyrábíme z kvalitní DTD/MDF a povrchově je upravujeme odolnou fólií imitující dřevo nebo v barevné škále RAL. Také je můžeme upravit přírodní dřevěnou dýhou. Součástí dodávky je také stříbrný niklový pant a těsnící guma v barvě nejbližší k dekoru zárubně.

Parametry našich obložkových zárubní

Obložkové zárubně vyrábíme v normovaných nebo atypických rozměrech podle Vašeho přání. Standardní rozměry se řídí dle ČSN (tj. 600 - 900 (1100) / 1970 mm pro jednokřídlé dveře a 1250 - 1850 / 1970 mm pro dvoukřídlé dveře). V případě atypických rozměrů vyrobíme zárubeň dle Vašich požadavků. Šířku ostění potřebujeme vždy zadávat po 0,5 cm přesně, šířka límce je standardně 6 cm, v případě požadavku dodáváme šířky obložek 8, 10 a 12 cm.

Další možnosti obložkových zárubní:

 • standard spoj na koso (falcová)
 • ostrohraná (falcová, bezfalcová - pant viditelný, pant skrytý)
 • na tupo

oblozkove-zarubne

 
Sestavte si dveře - cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám poskytneme konzultaci a cenovou kalkulaci Vašich dveří zdarma. Kontaktujte nás, anebo využijte náš konfigurátor, pomocí kterého si můžete sestavit dveře dle Vašich představ:

button-konfigurator-new

Rámové zárubně

zaruben-ramovaRámové zárubně jsou určené především k předělení prostoru bez špalety (není k dispozici zeď k uchycení obložkové zárubně). Rámové zárubně vyrobíme z masivních hranolů potažených zvoleným povrchem. Zárubně můžete doplnit jakýmikoliv dveřmi z naší nabídky: klasickými otočnými dveřmi, které nabízíme v celkem sedmi modelových řadách, posuvnými dveřmi do pouzdra či na stěnu, praktickými skládacími dveřmi i kyvnými dveřmi neboli lítačkami.

 

Sestavte si dveře - cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám poskytneme konzultaci a cenovou kalkulaci Vašich dveří zdarma. Kontaktujte nás, anebo využijte náš konfigurátor, pomocí kterého si můžete sestavit dveře dle Vašich představ:

button-konfigurator-new

Zárubně s nadsvětlíkem

zarubne-nadsvetlikZárubně s bočním světlíkem nebo nadsvětlíkem se využívají především v prostoru, kde potřebujeme předělit prostor, nemůžeme si dovolit stavební úpravy a chceme využít prosklených částí k průchodu světla například do chodby. Potom je správným řešením zvolení bočního světlíku nebo nadsvětlíku.

V případě, že potřebujeme oddělit prostory, využijeme plného bočního světlíku nebo nadsvětlíku buď s vloženou kazetou, nebo zárubní s plným panelem.

zarubne-nadsvetlik-02

 

Proč Javab?

 • Český výrobce
 • Kvalitní a poctivé zpracování
 • Variabilita řešení dveří
 • Celorepubliková působnost
 • Vstřícný přístup
 • Interiérové doplňky
 • Interiérové studio Javab
 • Katalog dveří on-line

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost placení bankovní kartou v interiérovém studiu

Na našem interiérovém studiu poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je poskytována…

Interiérové studio JAVAB

Na našem interiérovém studiu v Joštově ulici v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je…

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře