Nová výrobní hala firmy JAVAB

IMG 5894Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje rekonstrukce interiérů bytů, domů, nebo komerčních a veřejných prostor.

Od listopadu loňského roku je v provozu v Hruškových Dvorech v Jihlavě nová výrobní hala firmy JAVAB. Díky ploše více než tisíc čtverečních metrů získal JAVAB větší manipulační prostor, možnosti modernizace a rozšíření strojového vybavení, výrazné navýšení výrobní kapacity a zároveň snížení provozních nákladů, například na vytápění. Generálním dodavatelem výstavby byla společnost PRISMA s.r.o.

„Do nové haly jsme přestěhovali nejen naše původní stroje, ale také jsme pořídili stroje nové – včetně CNC soustruhu. Jedná se o moderní zařízení, které je plně ovládáno počítačem a je vhodné pro velkosériovou výrobu. Data pro řízení operací – frézování, vyřezávání otvorů, vrtání a podobně, se zadávají přímo do počítače. Soustruh nám tedy umožňuje automatizaci, sloučení několika původně oddělených operací a urychlení výrobního procesu. Rád bych ale vyjádřil spokojenost s naším dodavatelem, společnost PRISMA odvedla profesionální práci a vše funguje výborně." Uvedl o nové výrobně Ing. Jaroslav Berka.

V nové hale vyrábí firma JAVAB dveře v celé škále své katalogové nabídky, přičemž kapacita výroby byla navýšena o více než 50 %.

„Naší předností je flexibilní přístup, vždy je pro nás důležité splnit specifická přání a představy našich zákazníků. Díky modernizaci jsme nyní ještě pružnější. Jsme schopni zajistit výrobu atypických originálních dveří a zárubní přímo na zakázku s větší časovou efektivitou." Řekl Ing. Berka.

Moderní hala však v neposlední řadě znamená zlepšení pracovních podmínek pro zaměstnance firmy JAVAB. Díky moderním strojům a nové ventilaci se podařilo snížit hlučnost a prašnost, větší prostory usnadňují pohyb na pracovišti a s výrobními stroji se snáze manipuluje.

„Určitě jsem rád, že jsme se sem přestěhovali. Moderní hala je pohodlnější pracoviště, máme více místa, je tu menší hluk a prašnost. Došlo ke sloučení původně oddělených pracovišť a provoz je tak plynulejší. Zakázky můžeme sledovat ve všech fázích rozpracovanosti, což je také efektivnější." Řekl Jindřich Kružík, mistr výroby.

Po půlroce bezproblémového provozu plánuje firma JAVAB další navýšení kapacity výroby. Díky modernizaci je schopná dodržet krátké dodací termíny a vyhovět zákazníkům jak v kvalitě, tak i v individuálním přístupu k jejich požadavkům.

Proč Javab?

  • Český výrobce
  • Kvalitní a poctivé zpracování
  • Variabilita řešení dveří
  • Celorepubliková působnost
  • Splátkový prodej s 0% navýšením
  • Interiérové doplňky
  • javab interierove studio adresa button
  • Katalog dveří on-line

Otevírací doba JAVAB na konci roku

Vážení zákazníci, společnost JAVAB Jihlava bude během svátků uzavřena od 22. 12. 2022 do 2. 1. 2023. Děkujeme za pochopení, přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Změna majitele JAVAB

Vážené dámy a pánové, Od 1. 3. 2022 firma JAVAB s.r.o., IČ. : 14197499, DIČ CZ 14197499, koupila závod Ing. Jaroslav Berka – JAVAB, IČ.: 12428809 včetně nemovitostí.  100% společníkem ve firmě JAVAB s.r.o.…

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Otevírací doba od 20. dubna 2020

Od pondělí 20. dubna 2020 budeme mít otevřeno interiérové studio následovně: Pondělí 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 Úterý 10:00 - 12:30 13:00 - 16:00 Středa 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 …

Jak vybrat interiérové dveře? 2. díl - Výplň dveří

V úvodním dílu našeho seriálu jsme vám poradili, jak zjistit, jestli potřebujete pravé, nebo levé dveře. Dnes se podíváme, co se nachází uvnitř interiérových dveří. Jejich výplň, ač není vidět, je…

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Sestavte si dveře