Podlahy pro jihlavskou ZOO

zoo-jihlavaPokud navštěvujete jihlavskou ZOO, chodíte po podlahách od JAVAB.

Naše firma se totiž kromě výroby interiérových dveří a zárubní specializuje i na další interiérové služby - dodávky a pokládání podlah, malířské a natěračské práce, rekonstrukce bytů.

Podlahy pro zebry a žirafy

V jihlavské ZOO jsme měli na starost dodávku podlah pro pavilony Austrálie a Afrika, které jsou součástí projektu pěti kontinetů. Celý tento projekt byl náročný na výběr vhodného materiálu a zpracování: bylo nutné zachovat autenticitu prostředí, navodit dojem etnického vzhledu prostor a vyhovět potřebám návštěvníků a obyvatelů pavilonů – antilop, zeber, žiraf a dalších zvířat, jejichž původním domovem jsou exotické africké nebo australské kraje. Z toho důvodu jsme zvolili vinylové podlahy, které vydrží téměř vše a zároveň vyžadují relativně malou údržbu.

Máte také zájem o interiérové práce? Kontaktujte nás

Jsme vám k dispozici i na telefonním čísle +420 725 973 660 a na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Proč Javab?

  • Český výrobce
  • Kvalitní a poctivé zpracování
  • Variabilita řešení dveří
  • Celorepubliková působnost
  • Vstřícný přístup
  • Interiérové doplňky
  • Interiérové studio Javab
  • Katalog dveří on-line

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře