• JAVAB
  • Aktuality
  • Jak vybrat interiérové dveře? 1. díl - Pravé, nebo levé dveře?

Jak vybrat interiérové dveře? 1. díl - Pravé, nebo levé dveře?

Jak vybrat interiérové dveře?Vítejte v našem seriálu Jak vybrat interiérové dveře. V něm vám formou několika článků poradíme, jak zvolit interiérové dveře tak, aby nejen krásně zapadly do vaší domácnosti, ale navíc byly praktické a dlouho vydržely.

Že do moderní domácnosti nepatří rustikální dveře a že do koupelny je nepraktické pořizovat dvoukřídlé prosklené dveře je jasné, ale víte, jestli potřebujete pravé, nebo levé dveře? Jestli je lepší výplň z voštiny, dutinky nebo plné dřevotřískové desky? Nebo jestli máte dát přednost klice, mušli či madlu? Pokud si v něčem nejste jisti, přečtěte si tipy z naší vlastní praxe. Právě od našich klientů totiž víme, že zorientovat se v široké nabídce interiérových dveří je leckdy složité a dobrá rada je k nezaplacení. :)

A pusťme se do toho hned. První otázka zní:

Pravé, nebo levé dveře?

Jak vybrat interiérové dveře? 1. díl - pravé, nebo levé dveře?Může se to zdát triviální, ale opak je pravdou. V přímém kontaktu s prodejcem mnoho z nás znervózní a na prostý dotaz "Chcete pravé, nebo levé dveře?" najednou nevíme, co říci. Připravte se tedy předem.

Postavte se doma k zárubni vašich budoucích dveří tak, aby se jejich křídlo otevíralo směrem k vám. Poté se podívejte, na které straně jsou umístěny panty k zavěšení dveří. Pokud jsou po vaší pravé ruce, potřebujete pravé dveře. Pokud jsou vlevo, žádejte dveře levé.

V dalším díle našeho seriálu vám poradíme, jak vybrat ideální výplň interiérových dveří.

Proč Javab?

  • Český výrobce
  • Kvalitní a poctivé zpracování
  • Variabilita řešení dveří
  • Celorepubliková působnost
  • Vstřícný přístup
  • Interiérové doplňky
  • Interiérové studio Javab
  • Katalog dveří on-line

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře