Interiérové studio v srdci Vysočiny

Řešení interiérů pro domácnosti, rodinné domy, byty, ...

Plánujete nové bydlení nebo úpravy stávajícího interiéru? Ať jde o rodinný dům, byt či chalupu, pomůžeme Vám vytvořit krásný domov přesně pro vás. Vyrobíme vkusné interiérové dveře, vybereme s vámi podlahy a postaráme se o malířské a natěračské práce. Využít můžete i naši nabídku drobných zednických úprav.

Přijďte si pro cenovou nabídku zdarma

V příjemném prostředí našeho interiérového studia v centru Jihlavy si můžete vybrat z řady produktů, které vám pomohou vytvořit útulný domov. V případě zájmu vám rádi zdarma zpracujeme cenovou nabídku a provedeme zaměření. Jsme vám k dispozici i na telefonním čísle +420 725 973 660 a na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

  Interiérové studio na Vysočině - řešení interiérů pro domácnosti

   

  Vyrábíme moderní interiérové dveře a zárubně

  Nabízíme komplexní služby:

  Posuvný systém pro posuvné interiérové dveřeNavrhujeme kvalitní dveřní systémy, které dispozičně odpovídají interiérům. Dveře doporučujeme vybírat podle charakteru místnosti. Např. mezi kuchyň a obývací pokoj či jídelnu se hodí praktické kyvné dveře nebo elegantní posuvné dveře. V menších místnostech oceníte skládací dveře a nejlepší volbou do garáže jsou protipožární dveře. V naší nabídce najdete i moderní bezfalcové dveře.

  Nabízíme podlahy, po kterých se dobře šlape

  Patříme mezi největší regionální prodejce podlahových krytin – vinylů, laminátů, PVC, dřevěných plovoucích podlah, korků a koberců. Při výběru podlahy je důležité zamyslet se nad tím, do které místnosti je určená. Zatímco do kuchyně nejspíš zvolíte snadno udržovatelné PVC, v koupelně dáte přednost vinylu odolnému proti vlhkosti. Obývací pokoj zase zútulní plovoucí podlahy.

  Zajišťujeme komplexní výmalby pokojů

  Malířské a natěračské práce - interiérové studio JihlavaPatříte mezi zastánce bílých stěn, anebo dáváte přednost barevnosti? Ať tak či tak, JAVAB vám nejen poradí, ale i vymaluje. Provádíme voděodolné nátěry kuchyní a koupelen, nástřiky, tapetování, nátěry dřevěných a betonových konstrukcí, sádrokartonu, podlah či topení, moření dřeva, nástřiky dveří atd. Podívejte se na naši kompletní nabídku malířských a natěračských prací.

  Těšíme se na vás

  Navštivte nás v našem interiérovém studiu v Jihlavě. Kromě širokého výběru nejnovějších modelů dveří, zárubní a podlahových krytin tu najdete i vyškolené odborníky, kteří vám rádi poradí.

  Obchodní kontakt

  Interiérové studio

  Josef Hřeben
  tel. 725 973 660
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Proč Javab?

  • Český výrobce
  • Kvalitní a poctivé zpracování
  • Variabilita řešení dveří
  • Celorepubliková působnost
  • Vstřícný přístup
  • Interiérové doplňky
  • Interiérové studio Javab
  • Katalog dveří on-line

  Zkoušky požární odolnosti

  V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

  Nová výrobní hala firmy JAVAB

  Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

  Možnost platby kartou v interiérovém studiu

  V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

  Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

  V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

  Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

  Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

  Sestavte si dveře