Upozornění na změnu cen

Zpracováváme nový ceník

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vám oznámit, že jsme nuceni z důvodu navýšení cen vstupních surovin, přepravních a mzdových nákladů přistoupit ke zdražení našich výrobků. Nový ceník se zpracovává. Cenovou nabídku na vámi poptávané dveře, zárubně a podlahy vám velice rádi zdarma zpracujeme. Kontaktujte paní Klegovou na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Oboustranné otevírání dveří v interiéru

Systém Ergon pro interiérové dveře

Systém Ergon představuje důmyslný způsob oboustranného otevírání dveří - kombinaci otočného a posuvného pohybu dveřního křídla v jediném mechanismu. Jedná se o speciální řešení pro malé a těsné interiéry. Navíc jde o zajímavý a sympatický prvek, který pochválí nejedna návštěva.

 Inovativní systém otevírání dveří Ergon představuje:

 • řešení pro panelové byty
 • řešení pro malometrážní byty
 • řešení pro podkroví
 • řešení pro komplikovaně přístupné prostory
 • řešení pro architekty: inovativní způsob otevírání dveří

Se systémem Ergon ušetříte 40 % místa v zádveří

Systém ERGON minimalizuje nároky na půdorysný prostor otevřeného dveřního křídla oproti klasickému, a to až o 40 %. Často se užívá v místech, kde dochází k potkávání se dvou až tří dveří. Ergon zvětšuje užitný prostor i komfort interiéru a zlepšuje dostupnost a obyvatelnost malých místností. Takto otevírané dveře fungují stejně snadno jako běžné dveře.

jpgLeták kování ERGON ke stažení

Kování Ergon - oboustranné otevírání interiérových dveří

 

 

 

Sestavte si dveře - cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám poskytneme konzultaci a cenovou kalkulaci Vašich dveří zdarma. Kontaktujte nás, anebo využijte náš konfigurátor, pomocí kterého si můžete sestavit dveře dle Vašich představ:

button-konfigurator-new

Proč Javab?

 • Český výrobce
 • Kvalitní a poctivé zpracování
 • Variabilita řešení dveří
 • Celorepubliková působnost
 • Vstřícný přístup
 • Interiérové doplňky
 • Interiérové studio Javab
 • Katalog dveří on-line

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře