Upozornění na změnu cen

Zpracováváme nový ceník

Vážení zákazníci, dveře, které si tímto způsobem chcete nacenit, zašlete jako poptávku paní Klegové – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  (+420 602 774 087) nebo paní Valentové – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (+420 724 873 062).

Kyvné (lítací) dveře pro rychlý průchod

Kyvné dveře - lítačky neboli lítací dveře JAVABKyvné neboli lítací dveře (slangově „lítačky") umožňují snadný průchod dveřmi bez použití kliky – otevírají se pouhým zatlačením (např. bokem nebo nohou) z jakékoliv strany a zavírají se sami.

Stavební prostory jsou v případě kyvných dveří stejné jako u běžných otočných dveří. Kyvné dveře tedy nevyžadují žádné speciální stavební úpravy.

 

 

Použití kyvných dveří v domácnosti

Lítací dveře dobře známe z restaurací, nemocnic, bytových domů apod. Čím dál častěji se s kyvnými dveřmi ale setkáváme i v domácnostech, kde tvoří praktický a zároveň designový prvek. Oblíbené jsou např. mezi kuchyní a jídelnou či obývacím pokojem. Zkrátka všude tam, kde často procházíte s plnýma rukama.

Parametry lítacích dveří

Lítací dveře vyrábíme ve všech povrchových úpravách a ve všech modelových řadách. Můžete si vybrat mezi jednokřídlými a dvoukřídlými dveřmi. Jednokřídlé dveře můžeme osadit zámkem (doporučené kování je tlačný plech, koule). Dvoukřídlé dveře nedoporučujeme osazovat zámkem z důvodu možného vyvrácení dveří. Dveře lze osadit do obložkové zárubně JAVAB nebo kovové zárubně. Komplet dodáváme včetně pantů.

 

Sestavte si dveře - cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám poskytneme konzultaci a cenovou kalkulaci Vašich dveří zdarma. Kontaktujte nás, anebo využijte náš konfigurátor, pomocí kterého si můžete sestavit dveře dle Vašich představ:

lítací kyvné dveře Javab

Proč Javab?

  • Český výrobce
  • Kvalitní a poctivé zpracování
  • Variabilita řešení dveří
  • Celorepubliková působnost
  • Vstřícný přístup
  • Interiérové doplňky
  • Interiérové studio Javab
  • Katalog dveří on-line

Otevírací doba od 20. dubna 2020

Od pondělí 20. dubna 2020 budeme mít otevřeno interiérové studio následovně: Pondělí 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 Úterý 10:00 - 12:30 13:00 - 16:00 Středa 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 …

Jak vybrat interiérové dveře? 2. díl - Výplň dveří

V úvodním dílu našeho seriálu jsme vám poradili, jak zjistit, jestli potřebujete pravé, nebo levé dveře. Dnes se podíváme, co se nachází uvnitř interiérových dveří. Jejich výplň, ač není vidět, je…

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře