Upozornění na změnu cen

Zpracováváme nový ceník

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vám oznámit, že jsme nuceni z důvodu navýšení cen vstupních surovin, přepravních a mzdových nákladů přistoupit ke zdražení našich výrobků. Nový ceník se zpracovává. Cenovou nabídku na vámi poptávané dveře, zárubně a podlahy vám velice rádi zdarma zpracujeme. Kontaktujte paní Klegovou na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kyvné (lítací) dveře pro rychlý průchod

Kyvné dveře - lítačky neboli lítací dveře JAVABKyvné neboli lítací dveře (slangově „lítačky") umožňují snadný průchod dveřmi bez použití kliky – otevírají se pouhým zatlačením (např. bokem nebo nohou) z jakékoliv strany a zavírají se sami.

Stavební prostory jsou v případě kyvných dveří stejné jako u běžných otočných dveří. Kyvné dveře tedy nevyžadují žádné speciální stavební úpravy.

 

 

Použití kyvných dveří v domácnosti

Lítací dveře dobře známe z restaurací, nemocnic, bytových domů apod. Čím dál častěji se s kyvnými dveřmi ale setkáváme i v domácnostech, kde tvoří praktický a zároveň designový prvek. Oblíbené jsou např. mezi kuchyní a jídelnou či obývacím pokojem. Zkrátka všude tam, kde často procházíte s plnýma rukama.

Parametry lítacích dveří

Lítací dveře vyrábíme ve všech povrchových úpravách a ve všech modelových řadách. Můžete si vybrat mezi jednokřídlými a dvoukřídlými dveřmi. Jednokřídlé dveře můžeme osadit zámkem (doporučené kování je tlačný plech, koule). Dvoukřídlé dveře nedoporučujeme osazovat zámkem z důvodu možného vyvrácení dveří. Dveře lze osadit do obložkové zárubně JAVAB nebo kovové zárubně. Komplet dodáváme včetně pantů.

 

Sestavte si dveře - cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám poskytneme konzultaci a cenovou kalkulaci Vašich dveří zdarma. Kontaktujte nás, anebo využijte náš konfigurátor, pomocí kterého si můžete sestavit dveře dle Vašich představ:

lítací kyvné dveře Javab

Proč Javab?

  • Český výrobce
  • Kvalitní a poctivé zpracování
  • Variabilita řešení dveří
  • Celorepubliková působnost
  • Vstřícný přístup
  • Interiérové doplňky
  • Interiérové studio Javab
  • Katalog dveří on-line

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře