javab-splatkovy-prodej

Upozornění na změnu cen

Vážení zákazníci, vzhledem k rychlé změně cen vstupních surovin, zašlete poptávku na níže uvedené kontakty, kde dostanete přesnou kalkulaci dveří.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (603 838 086)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (724 873 062)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (602 774 087)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (736 613 891)

Nenechte si ujít aktuální letní akci na vybrané CPL povrchy - 25 %.
xlsxLetní akce na vybrané CPL povrchy 25 % ke stažení

Posuvné interiérové dveře šetří místo

Posuvné dveře jsou velmi elegantním a chytrým řešením do všech typů interiérů - rodinných domů, bytů, kanceláří, hotelových pokojů, skladů, nemocnic i sociálních zařízení. K praktickým výhodám tohoto systému oproti klasickým otáčivým dveřím patří v první řadě úspora místa. Díky tomu, že se dveře zasouvají přímo do pouzdra nebo na stěnu, ušetříte značný prostor. Posuvné dveře fungují efektivně a neomezují místo okolo sebe.

Dle požadavků klientů vyrábíme obložkové zárubně pro posuvné dveře do pouzdra i garnýže pro posuvný systém na stěnu. K nim si můžete vybrat jakékoliv dveře z naší nabídky, které upravíme pro daný systém.

Sestavte si dveře - cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám poskytneme konzultaci a cenovou kalkulaci Vašich dveří zdarma. Kontaktujte nás, anebo využijte náš konfigurátor, pomocí kterého si můžete sestavit dveře dle Vašich představ:

button-konfigurator-new

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře do pouzdra JAVAB JihlavaPosuvné dveře do pouzdra jsou úsporným řešením, kdy se dveře zasunují do zdi. Při použití tohoto systému je třeba dopředu přípravit stavební otvor, tzn. zazdít do zdi či sádrokartonu pouzdro pro posuvné dveře. Doporučujeme Vám pouzdra ECLISSE. Více informací o nich najdete na stránkách www.eclisse.cz.

Pouzdra pro posuvné dveře

Posuvné dveře do pouzdra JihlavaDo vybraného pouzdra si můžete vybrat jakékoliv interiérové dveře JAVAB. Pouzdra jsou jak pro jednokřídlé, tak pro dvoukřídlé dveře. Při zadávání zakázky prosím uveďte do poznámky typ použitého stavebního pouzdra.

Obložková zárubeň posuvných dveří do pouzdra

Pouzdro posuvných dveří můžeme obložit obložkovou zárubní JAVAB. Pokud o ni máte zájem, uveďte to ve své objednávce, případně nám napište i typ použitého pouzdra. Důležité je také umístění pouzdra ve stěně - na střed nebo jinak (i to nám prosím napište do objednávky).

Posuvné dveře na stěnu

Posuvné dveře na stěnu JAVAB JihlavaVýhodou posuvného systému na stěnu je, že nemusíte připravovat speciální stavební otvor. Ten je stejný jako pro ostatní obložkové zárubně. Je třeba pouze myslet na místo pro posouvání dveří po stěně, určit směr posuvu a rozmyslet si doplňky. Nedílnou součástí posuvných dveří na stěnu je garnýž.

Garnýž a zárubeň pro posuvné dveře na zeď

Posuvné dveře na stěnu JihlavaGarnýž je ve stejném dekoru jako dveře a je přišroubována na stěnu. Může být doplněna obložkovou zárubní, která začistí stavební otvor a designově dotvoří interiér. V případě zájmu o zárubeň uveďte prosím do objednávky "průchozí zárubeň".

Doraz posuvných dveří na stěnu

Na straně dojezdu může mít garnýž ještě tzv. doraz. Doraz je svislá část garnýže doplňující zárubeň, vhodná pro posouvání dveří na volné stěně i do rohu. Při objednání prosím uveďte směr posuvu dveří a napište nám, jestli chcete doraz na levé či pravé straně. Doraz doporučujeme objednat ke garnýži zejména v případě jednokřídlých dveří.

Posuv na stěnu lze použít i u zárubní s nadsvětlíkem nebo zárubní s bočním světlíkem. V tomto případě požádejte o individuální cenovou kalkulaci.

Posuvný systém Minima

Posuvný systém pro posuvné dveře JAVABPosuvné dveře dodáváme včetně kování s posuvným systémem Minima od společnosti M&T. Tento inovativní posuvný systém vyniká svým minimalistickým designem a jednoduchým, ale dokonalým provedením ve všech detailech.

Posuvné kování Minima je vybavené skrytým integrovaným zpomalovacím a tlumícím systémem při dojezdu v obou směrech. Díky jednotnému systému můžete posuvné kování použít jak na dřevěné, tak na skleněné dveře. Tlumiče jsou dostupné ve dvou variantách dle hmotnosti dveří: 40 kg a 80 kg.

Posuvné kování Minima má i vynikající doplněk - ovládací mušle M&T ve stejném barevném provedení jako kování. V nabídce jsou varianty leštěná ocel, stříbrný matný hliník, černý mat a braun mat.

Sestavte si dveře - cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám poskytneme konzultaci a cenovou kalkulaci Vašich dveří zdarma. Kontaktujte nás, anebo využijte náš konfigurátor, pomocí kterého si můžete sestavit dveře dle Vašich představ:

button-konfigurator-new

Proč Javab?

  • Český výrobce
  • Kvalitní a poctivé zpracování
  • Variabilita řešení dveří
  • Celorepubliková působnost
  • Splátkový prodej s 0% navýšením
  • Interiérové doplňky
  • javab interierove studio adresa button
  • Katalog dveří on-line

Otevírací doba JAVAB na konci roku

Vážení zákazníci, společnost JAVAB Jihlava bude během svátků uzavřena od 22. 12. 2022 do 2. 1. 2023. Děkujeme za pochopení, přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Změna majitele JAVAB

Vážené dámy a pánové, Od 1. 3. 2022 firma JAVAB s.r.o., IČ. : 14197499, DIČ CZ 14197499, koupila závod Ing. Jaroslav Berka – JAVAB, IČ.: 12428809 včetně nemovitostí.  100% společníkem ve firmě JAVAB s.r.o.…

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Otevírací doba od 20. dubna 2020

Od pondělí 20. dubna 2020 budeme mít otevřeno interiérové studio následovně: Pondělí 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 Úterý 10:00 - 12:30 13:00 - 16:00 Středa 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 …

Jak vybrat interiérové dveře? 2. díl - Výplň dveří

V úvodním dílu našeho seriálu jsme vám poradili, jak zjistit, jestli potřebujete pravé, nebo levé dveře. Dnes se podíváme, co se nachází uvnitř interiérových dveří. Jejich výplň, ač není vidět, je…

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Sestavte si dveře