javab-splatkovy-prodej

Upozornění na změnu cen

Vážení zákazníci, vzhledem k rychlé změně cen vstupních surovin, zašlete poptávku na níže uvedené kontakty, kde dostanete přesnou kalkulaci dveří.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (603 838 086)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (724 873 062)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (602 774 087)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (736 613 891)

Nenechte si ujít aktuální letní akci na vybrané CPL povrchy - 25 %.
xlsxLetní akce na vybrané CPL povrchy 25 % ke stažení

Protipožární a další speciální dveře

Protipožární dveře

Požární odolnost je doba, po kterou jsou konstrukce schopny odolávat účinkům plamene a vysokým teplotám.

Firma JAVAB je držitelem vlastního certifikátu požární odolnosti na: požární, požárně kouřotěsný a kouřotěsný uzávěr skládající se z dřevěného vnitřního dveřního křídla otočného, plného, proskleného, hladkého nebo kazetového, jednokřídlového nebo dvoukřídlového osazeného do ocelové zárubně, dřevěné obložkové nebo rámové zárubně. Tento uzávěr plní i funkci zvukověizolační.

1908210258-a5 webZkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni byly spolufinancovány Evropskou unii, Evropský fondem pro regionální rozvoj, operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Certifikovaná požární odolnost

Falcové dveře

Požární, požárně kouřotěsný a kouřotěsný uzávěr.

Dřevěná vnitřní dveřní křídla typ MR 110 – otočná, plná, prosklená, hladká, rámová, kazetová, jednokřídlová a dvoukřídlová, osazená do ocelové zárubně, dřevěné obložkové zárubně nebo dřevěné rámové zárubně.

Bezfalcové dveře

Dřevěné bezpečnostní dveře MR 110/B2 – dveřní křídla otočná, plná, hladká, prosklená, jednokřídlová a dvoukřídlová, bez polodrážky, osazená do dřevěné obložkové nebo ocelové zárubně a dřevěné vnitřní dveře MR45/B – dveřní křídla jednokřídlová, plná, hladká, osazená do obložkové nebo ocelové zárubně.

Protipožární dveře a zárubně JAVAB mohou montovat pouze odběratelé a montážní firmy, které k tomu mají oprávnění.

Volitelné příslušenství podle projektu a doporučené požární odolnosti

 • samozavírač
 • padací práh
 • dřevěný práh (s kouřotěsnou páskou)
 • kukátko
 • madlo
 • panikové kování
 • panikový zámek
 • požární zpěnitelná mřížka a další

Vysvětlivky

EW Dveře, omezující požár, u kterého je sledováno množství sálavého tepla vyzařující z povrchu na straně odvráceného požáru.
EI Dveře, bránící požáru, u kterého se na straně odvrácené od požáru sleduje přímo povrchová teplota. Tyto prvky splňují přísnější požadavky na požární bezpečnost. Instalují se zpravidla u vstupů do chráněných únikových cest.
Sm Prostup splodin hoření, kouřotěsnost.
C Požární uzávěry vybavené samozavíračem.
15, 30, 45 Požární odolnost, doba, uvádí se v minutách.
dB Zvuková neprůzvučnost.

Dveře s olověnou vložkou

Firma JAVAB vyrábí i speciální dveře určené zejména pro pracoviště se zvýšeným rentgenovým zářením. Konstrukce dveří obsahuje ochranou olověnou vložku o tloušťce 2 x 1 mm nebo 2 x 0,5 mm. Dveře vyrábíme v plných modelech. Na základě požadavku investora může být tloušťka stínění individuálně upravena. Dveře jsou umístěné do speciální kovové zárubně s ochranou proti záření.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře JAVAB mohou být dodány jednokřídlé a v hladkém provedení (fólie, cpl, dýha). Dveře také mohou mít jiný vzhled na interiérové straně a jiný na exteriérové straně.

Naše nabídka bezpečnostních dveří

B3 (vysoká ochrana)

Jednokřídlové dveře s požární odolností do nové ocelové zárubni s dřevěným prahem. Dveřní křídlo je osazeno závěsy s ochranou proti vysazení, dále 3bodovým zámkem Trilogia, bezpečnostním kováním R 1/0 Madlo a bezpečnostní vložkou FAB 2060.

B2 (zvýšená ochrana) - připravujeme

Jednokřídlové dveře s požární odolností do stávající ocelové zárubně nebo obložkové zárubně JAVAB s dřevěným prahem. Doplněno 3bodovým zámkem Trilogia, bezpečnostním kováním R 1/0 Madlo a bezpečnostní vložkou FAB 2060.

Volitelnou součástí dodávky bezpečnostních dveří mohou být i doplňkové komponenty jako např.: bezpečnostní dveřní kování (kliky + štítky), dveřní kukátka, samozavírače, bezpečnostní řetízky atd.

Příslušenství bezpečnostních dveří

Bezpečnostní dveře jsou opatřeny bezpečnostním zámkem, který odpovídá dané třídě bezpečnosti. Zámek je do dveří umisťován při výrobě, ale můžete si však zvolit vhodný typ bezpečnostní zámkové vložky, jichž je v nabídce celá řada.

Platí však, že na ceně vložky se nevyplácí šetřit, jelikož dražší vložky poskytují nadstandardní zabezpečení. Součástí dveří je i dveřní bezpečnostní kování, jehož prvořadou funkcí je ochránit vložku zámku proti nechtěnému zásahu. Bezpečnostní dveře mohou být také v úpravě pro požární uzávěry.

Bezpečnostní dveře se osazují zpravidla do speciálních bezpečnostních zárubní. Při rekonstrukcích lze některé typy bezpečnostních dveří osadit i do stávající ocelové zárubně, ale jen pokud je zárubeň způsobilá k tomuto účelu ( je řádně zazděna, není deformována a má spodní díly dveřních závěsů s odpovídající únosností).

Doporučujeme však raději použít novou systémovou bezpečnostní zárubeň která zabezpečí dlouhodobou a bezproblémovou funkčnost. Prodejní cenu dveří stanovujeme formou cenové nabídky a obsahuje též cenu montážních prací, dodací lhůtu, platební podmínky a další.

Klima dveře

Klima dveře jsou vhodné pro osazení do rozdílných klimatických podmínek (koupelna, garáž, sklepy, půdy, chodby, atd.). Dveřní křídlo je konstruováno pro odolnost až 80% relativní vlhkosti a teplotě 3 stupně Celsia v místnosti.

Protihlukové dveře

Firma JAVAB vyrábí dveře plné se zvukovou izolací 34 dB nebo 39 dB. Dveře se zvýšenou zvukovou izolací 34 dB vyrábíme v protipožární úpravě. Dveře jsou umístěné do těsněné ocelové zárubně. Dále nabízíme dveře se zvukovou izolací 39 dB s obložkovou zárubní JAVAB. Více informací Vám poskytne náš proškolený personál.

 

V naší nabídce najdete i bezfalcové dveře, které splývají se zárubní. Více informací o nich najdete ZDE

Proč Javab?

 • Český výrobce
 • Kvalitní a poctivé zpracování
 • Variabilita řešení dveří
 • Celorepubliková působnost
 • Splátkový prodej s 0% navýšením
 • Interiérové doplňky
 • javab interierove studio adresa button
 • Katalog dveří on-line

Otevírací doba JAVAB na konci roku

Vážení zákazníci, společnost JAVAB Jihlava bude během svátků uzavřena od 22. 12. 2022 do 2. 1. 2023. Děkujeme za pochopení, přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Změna majitele JAVAB

Vážené dámy a pánové, Od 1. 3. 2022 firma JAVAB s.r.o., IČ. : 14197499, DIČ CZ 14197499, koupila závod Ing. Jaroslav Berka – JAVAB, IČ.: 12428809 včetně nemovitostí.  100% společníkem ve firmě JAVAB s.r.o.…

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Otevírací doba od 20. dubna 2020

Od pondělí 20. dubna 2020 budeme mít otevřeno interiérové studio následovně: Pondělí 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 Úterý 10:00 - 12:30 13:00 - 16:00 Středa 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 …

Jak vybrat interiérové dveře? 2. díl - Výplň dveří

V úvodním dílu našeho seriálu jsme vám poradili, jak zjistit, jestli potřebujete pravé, nebo levé dveře. Dnes se podíváme, co se nachází uvnitř interiérových dveří. Jejich výplň, ač není vidět, je…

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Sestavte si dveře