• JAVAB
  • Proč JAVAB
  • Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Firma JAVAB spolupracovala na projektu pěti kontinentů v jihlavské ZOO

zoo-jihlavaJihlavská ZOO se řadí mezi dvacet turisticky nejnavštěvovanějších míst v České republice a je nejnavštěvovanějším místem na Vysočině. Firma JAVAB dodala podlahový materiál do pavilonů Austrálie a Afrika, které jsou součástí známého projektu pěti kontinentů.

Číst více...

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

parlamentPražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v dekoru dýha dubu jsou mořené do tmavých odstínů a podtrhují atmosféru interiéru. Bezfalcové dveře se skrytými panty vytvářejí v interiéru restaurace čistý design, linie dveří a zárubní byly upraveny tak aby ladily s celkovým stylem.

Číst více...

Firma JAVAB dodala podlahy do pavilonu urgentní a intenzivní péče v jihlavské nemocnici

nemocnice-jihlavaPavilon urgentní a intenzivní péče Nemocnice Jihlava je podle odborníků nejpovedenější stavbou Vysočiny za rok 2012. Získal také Cenu časopisu Stavebnictví. Investorem stavby, která propojuje intenzivní péči několika oborů a JIP nemocnice byl Kraj Vysočina. Generální dodávkou bylo pověřeno sdružení firem PSJ a Skanska, firma JAVAB byla subdodavatelem veškerých podlahových prací v interiérech pavilonu.

Číst více...

Proč Javab?

  • Český výrobce
  • Kvalitní a poctivé zpracování
  • Variabilita řešení dveří
  • Celorepubliková působnost
  • Vstřícný přístup
  • Interiérové doplňky
  • Interiérové studio Javab
  • Katalog dveří on-line

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře