• JAVAB
 • Proč JAVAB
 • Tiskové zprávy
 • Firma JAVAB spolupracovala na projektu pěti kontinentů v jihlavské ZOO

Firma JAVAB spolupracovala na projektu pěti kontinentů v jihlavské ZOO

zoo-jihlavaJihlavská ZOO se řadí mezi dvacet turisticky nejnavštěvovanějších míst v České republice a je nejnavštěvovanějším místem na Vysočině. Firma JAVAB dodala podlahový materiál do pavilonů Austrálie a Afrika, které jsou součástí známého projektu pěti kontinentů.

„Připravit podklady pro projekt pěti kontinentů pro nás byla zajímavá výzva. Vzhledem k výborné pověsti jihlavské ZOO v České republice jsme však tuto zakázku zároveň brali jako prestižní záležitost." Sdělil Ing. Jaroslav Berka, majitel firmy JAVAB.

Projekt pěti kontinentů byl náročný na výběr vhodného materiálu a zpracování. Bylo nutné zachovat autenticitu prostředí, navodit dojem etnického vzhledu prostor a vyhovět potřebám návštěvníků a obyvatelů pavilonů – antilop, zeber a dalších zvířat, jejichž původním domovem jsou exotické africké nebo australské kraje.

Požadavky na vhodné funkční a estetické vlastnosti jednoznačně splňují VINYLOVÉ podlahové krytiny. VINYL vydrží téměř vše. Zátěž velkého počtu návštěvníků, dovádění dětí, změny počasí, je 100% zdravotně nezávadný a vyžaduje relativně malou údržbu.

„Vinyl je pružný, odolný vůči oděru i vodě, rozměrově stálý a nabízí širokou škálu dekorů. Mohli jsme vybírat z nejrůznějších variant, které přesně kopírují současné módní trendy, včetně dnes tolik žádaného vzhledu opotřebeného nebo recyklovaného dřeva, nebo použít dekory „kamene", „dlažby" nebo „korku". V našem výběru zvítězila kolekce dekorů EXPONA DOMESTIC, která designově nejlépe vyhovovala zadaným požadavkům. Věrné imitace dřevin a kamene napodobují přirozené domácí prostředí zvířat a vhodně doplňují expozice. VINYL byl tedy svými funkčními a estetickými vlastnostmi ideální volbou do těchto etnických staveb." Řekl Zdeněk Píša z firmy JAVAB.

„Spolupráce s firmou JAVAB byla naprosto bezproblémová, dodaný materiál i kvalita práce byly velmi dobré." Uvedl na adresu dodavatele podlahovin Dr. Ing. arch. Jaroslav Huňáček.

Proč Javab?

 • Český výrobce
 • Kvalitní a poctivé zpracování
 • Variabilita řešení dveří
 • Celorepubliková působnost
 • Vstřícný přístup
 • Interiérové doplňky
 • Interiérové studio Javab
 • Katalog dveří on-line

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře