• JAVAB
 • Proč JAVAB
 • Tiskové zprávy
 • Firma JAVAB spolupracovala na projektu pěti kontinentů v jihlavské ZOO

Firma JAVAB spolupracovala na projektu pěti kontinentů v jihlavské ZOO

zoo-jihlavaJihlavská ZOO se řadí mezi dvacet turisticky nejnavštěvovanějších míst v České republice a je nejnavštěvovanějším místem na Vysočině. Firma JAVAB dodala podlahový materiál do pavilonů Austrálie a Afrika, které jsou součástí známého projektu pěti kontinentů.

„Připravit podklady pro projekt pěti kontinentů pro nás byla zajímavá výzva. Vzhledem k výborné pověsti jihlavské ZOO v České republice jsme však tuto zakázku zároveň brali jako prestižní záležitost." Sdělil Ing. Jaroslav Berka, majitel firmy JAVAB.

Projekt pěti kontinentů byl náročný na výběr vhodného materiálu a zpracování. Bylo nutné zachovat autenticitu prostředí, navodit dojem etnického vzhledu prostor a vyhovět potřebám návštěvníků a obyvatelů pavilonů – antilop, zeber a dalších zvířat, jejichž původním domovem jsou exotické africké nebo australské kraje.

Požadavky na vhodné funkční a estetické vlastnosti jednoznačně splňují VINYLOVÉ podlahové krytiny. VINYL vydrží téměř vše. Zátěž velkého počtu návštěvníků, dovádění dětí, změny počasí, je 100% zdravotně nezávadný a vyžaduje relativně malou údržbu.

„Vinyl je pružný, odolný vůči oděru i vodě, rozměrově stálý a nabízí širokou škálu dekorů. Mohli jsme vybírat z nejrůznějších variant, které přesně kopírují současné módní trendy, včetně dnes tolik žádaného vzhledu opotřebeného nebo recyklovaného dřeva, nebo použít dekory „kamene", „dlažby" nebo „korku". V našem výběru zvítězila kolekce dekorů EXPONA DOMESTIC, která designově nejlépe vyhovovala zadaným požadavkům. Věrné imitace dřevin a kamene napodobují přirozené domácí prostředí zvířat a vhodně doplňují expozice. VINYL byl tedy svými funkčními a estetickými vlastnostmi ideální volbou do těchto etnických staveb." Řekl Zdeněk Píša z firmy JAVAB.

„Spolupráce s firmou JAVAB byla naprosto bezproblémová, dodaný materiál i kvalita práce byly velmi dobré." Uvedl na adresu dodavatele podlahovin Dr. Ing. arch. Jaroslav Huňáček.

Proč Javab?

 • Český výrobce
 • Kvalitní a poctivé zpracování
 • Variabilita řešení dveří
 • Celorepubliková působnost
 • Vstřícný přístup
 • Interiérové doplňky
 • Interiérové studio Javab
 • Katalog dveří on-line

Otevírací doba od 20. dubna 2020

Od pondělí 20. dubna 2020 budeme mít otevřeno interiérové studio následovně: Pondělí 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 Úterý 10:00 - 12:30 13:00 - 16:00 Středa 10:00 - 12:00 13:00 - 16:00 …

Jak vybrat interiérové dveře? 2. díl - Výplň dveří

V úvodním dílu našeho seriálu jsme vám poradili, jak zjistit, jestli potřebujete pravé, nebo levé dveře. Dnes se podíváme, co se nachází uvnitř interiérových dveří. Jejich výplň, ač není vidět, je…

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře