Upozornění na změnu cen

Zpracováváme nový ceník

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vám oznámit, že jsme nuceni z důvodu navýšení cen vstupních surovin, přepravních a mzdových nákladů přistoupit ke zdražení našich výrobků. Nový ceník se zpracovává. Cenovou nabídku na vámi poptávané dveře, zárubně a podlahy vám velice rádi zdarma zpracujeme. Kontaktujte paní Klegovou na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Obložkové zárubně

zaruben-oblozkovaDřevěné obložkové zárubně JAVAB se zaoblenými hranami jsou vhodné do bytů, rodinných domů, administrativních budov nebo hotelů. Svým provedením splňují kritéria vysokého nadstandardu, kdy design kompletu zárubní dotváří spolu s dveřmi celkový vzhled interiéru.

Zárubně vyrábíme z kvalitní DTD/MDF a povrchově je upravujeme odolnou fólií imitující dřevo nebo v barevné škále RAL. Také je můžeme upravit přírodní dřevěnou dýhou. Součástí dodávky je také stříbrný niklový pant a těsnící guma v barvě nejbližší k dekoru zárubně.

Parametry našich obložkových zárubní

Obložkové zárubně vyrábíme v normovaných nebo atypických rozměrech podle Vašeho přání. Standardní rozměry se řídí dle ČSN (tj. 600 - 900 (1100) / 1970 mm pro jednokřídlé dveře a 1250 - 1850 / 1970 mm pro dvoukřídlé dveře). V případě atypických rozměrů vyrobíme zárubeň dle Vašich požadavků. Šířku ostění potřebujeme vždy zadávat po 0,5 cm přesně, šířka límce je standardně 6 cm, v případě požadavku dodáváme šířky obložek 8, 10 a 12 cm.

Další možnosti obložkových zárubní:

 • standard spoj na koso (falcová)
 • ostrohraná (falcová, bezfalcová - pant viditelný, pant skrytý)
 • na tupo

oblozkove-zarubne

 
Sestavte si dveře - cenová kalkulace zdarma

Rádi Vám poskytneme konzultaci a cenovou kalkulaci Vašich dveří zdarma. Kontaktujte nás, anebo využijte náš konfigurátor, pomocí kterého si můžete sestavit dveře dle Vašich představ:

button-konfigurator-new

Proč Javab?

 • Český výrobce
 • Kvalitní a poctivé zpracování
 • Variabilita řešení dveří
 • Celorepubliková působnost
 • Vstřícný přístup
 • Interiérové doplňky
 • Interiérové studio Javab
 • Katalog dveří on-line

Zkoušky požární odolnosti

V červnu letošního roku jsme úspěšně ukončili dvě zkoušky požární odolnosti jednokřídlových celoprosklených dveří a dvoukřídlových plných dřevěných dveří v ocelové zárubni.

Nová výrobní hala firmy JAVAB

Jihlavská firma JAVAB zajišťuje kompletní dodávku interiérů, její doménou je výroba dveří a zárubní a podlahářské práce. Firma také nabízí svým zákazníkům široké spektrum dalších služeb, realizuje…

Možnost platby kartou v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě poskytujeme možnost platby za veškeré odebrané zboží a služby kteroukoliv bankovní kartou. Už není nutné, aby zákazník sebou nosil hotovost. Služba pro zákazníky je…

Možnost platby na splátky v interiérovém studiu

V našem interiérovém studiu v Jihlavě můžete pořízení veškerých podlahovin, dveří, zárubní a ostatních doplňků včetně pokládky nebo montáže vyřešit i na splátky. Naším partnerem je společnost Essox.

Firma JAVAB se podílela na tvorbě interiéru v PARLAMENTU

Pražská restaurace Parlament se těší velkému zájmu návštěvníků pro své výborné menu a příjemné prostředí. Dveře a zárubně vyrobila a dodala firma JAVAB. Interiér v restauraci je velmi elegantní, dveře v…

Sestavte si dveře